Systém generálního a hlavního klíče

Co je to systém generálního a hlavního klíče?

Systém generálního a hlavního klíče (SGHK) je systém, kde každá osoba obdrží klíč, kterým si odemkne zámky, ke kterým je jí přidělen přístup, a zároveň neodemkne zámky, ke kterým přístup nemá. Tím se zpřehlední klíčové a zámkové hospodářství a zároveň významně sníží počet potřebných klíčů. Každá osoba má svým klíčem vymezené své přístupy (Access control system).

V rámci SGHK se generuje zvláštní tzv. generální klíč, který odemkne veškeré zámky systému a který se používá při nenadálých situacích (šetří čas, peníze, zdraví či životy). Pro SGHK se používají speciální klíče, které není možné běžně na trhu získat (ochrana zákazníka SGHK proti tzv. „černým“ klíčům). SGHK se doporučují zejména pro použití v průmyslových objektech, administrativních budovách, školách, školkách, hotelech a bytových domech.

Každý SGHK řešen individuálně podle požadavků klienta. Naše firma dodává kvalitní certifikované systémy od předních výrobců na trhu EVVA, GE-GE, GUARD, FAB.

Výhody SGHK:
– Vysoká úrověň zabezpečení.
– Jednodušší organizace (jeden klíč).
– Ochrana klíčů proti kopírování.
– Lze přesně stanovit, jaké osoby budou mít přístup k daným dveřím.
– Všechny druhy zámků lze zamykat jedním klíčem (hlavní vchodové dveře, spojovací dveře, garážová vrata, branka, visací zámek, schránka, atd.).

Nevýhody SGHK:
– SGHK se znehodnocuje ztrátou klíče.
– Nelze měnit práva u stávajících vložek.

Nejste si jisti, zda-li je SGHK vhodný a ekonomicky únosný pro vaši domácnost či firmu?
Rádi vám poskytneme odbornou nezávaznou konzultaci s ohledem na vaše požadavky.

Máte zájem o poradenství?
Zavolejte 732 888 257
Nebo nám zanechte kontakt a my se vám ozveme.
Systém generálního klíče dodáváme po celé ČR.

    Vaše jméno

    Váš email

    Město